Luna Turizm’de Erken Rezevasyon Fırsatları Başladı

Luna Turizm’de Erken Rezevasyon Fırsatları Başladı

Sımsıcak kumlar, masmavi bir deniz ve huzur içinde keyifli bir tatil… Şehir hayatının karmaşasına ve yoğun yaşam temposuna ara verilen yaz döneminde, hem kusursuz hem de ekonomik bir tatil yapmak, herkesin hayali.

 

Peki, erken rezervasyon fırsatları ile en popüler tatil beldelerinde bulunan lüks ve konforlu otellerde, uygun fiyata konaklayabileceğinizi biliyor musunuz?

 

Yurdun her köşesinde tatil imkanı

Luna Turizm hayallerinizdeki tatili gerçekleştirmek için birbirinden avantajlı imkanlar sunuyor... Luna Turizm ile Akdeniz’in eşsiz koylarından Ege’ye, Marmara’nın saklı kalmış köşelerinden Karadeniz’e kadar, yurdun her köşesinde birbirinden avantajlı tatil imkanları sizleri bekliyor.

Erken Rezervasyon Fırsatları

Yaz dönemi için planlanan tatilleri, erken rezervasyon indirimleri ile satış imkanı sağlayan Luna Turizm, erken rezervasyon döneminde, misafirlerine %25 ön ödeme alternatifi, 72 saate kadar iptal ve değişiklik seçeneği sunuyor.   

 

Erken rezervasyon imkanları ile Antalya’nın Belek, Kemer, Alanya gibi lüks otellerinin yanı sıra, Çeşme, Bodrum, Didim, Fethiye ve dahası birbirinden eşsiz tatil beldelerini keşfedebilir, çeşitli aktivitelerle tatilinizi unutulmaz bir maceraya dönüştürebilirsiniz. Detaylı bilgi için https://lunaturizm.com/ linkini ziyaret edebilir yada 0232 908 04 50 – 0232 908 04 51 numaralı telefondan ulaşabilir canlı destek alabilirsiniz.

img

Aykut Tekcan

Marka, ürün ve hizmet odaklı tanıtım haberleri ve video tanıtımları

Yorumlar

img
Site Logo

Sağlık, siyaset ve ticaret haberlerinin yanı sıra marka, ürün veya hizmet odaklı tanıtım haberleri ve video tanıtımları

İletişim Bilgileri

Eskihisar Mah. 9510 Sokak F blok kat:1 No:2 Manavgat / ANTALYA

info@jenerikmedya.com 0538 483 42 10