Emirates, 2023 Business Traveller Ödülleri'nde Dünya Çapında En İyi Havayolu seçilerek zirveye yerleşti

Emirates, 2023 Business Traveller Ödülleri'nde Dünya Çapında En İyi Havayolu seçilerek zirveye yerleşti

Emirates, 2023 Business Traveller Middle East Awards kapsamında "Dünya Çapında En İyi Havayolu" ödülünü alarak üst üste onuncu kez bu alanda zirvede yer aldı.

 

Kırmızı halı seremonisine Ortadoğu'nun dört bir yanından sektör lideri isimler ve profesyonelleri katıldı. Emirates adına ödülleri Körfez, Orta Doğu ve Orta Asya Ticari Operasyonlardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Adil Al Ghaith ve Skywards Bölüm Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher aldı.

 

Havayolu, sınıfının en iyisi hizmeti ve öncü endüstri ürünleriyle sürekli olarak daha iyi deneyimler sunma konusundaki başarısı nedeniyle en iyi First Class ve en iyi Premium Economy ödüllerini alırken ayrıca Emirates'in First Class Dinlenme Salonu, Orta Doğu'nun En İyi Havalimanı Dinlenme Salonu seçildi. Ödüller; havayolunun yatırım yapma, yeniliklere liderlik etme, insanların hava yolculuğu hakkında düşünme biçimini yeniden şekillendirme ve keyif alma konusundaki kararlılığını yansıtıyor.

 

Piyasaya sürülmesinin ardından iki yıldan kısa bir sürede, Emirates'in Premium Economy sınıfı, kendi sınıfında sektörün "altın standardı" haline geldi; geniş koltukları ve aralıkları, lüks kaplamaları ve diğer birçok titiz dokunuşları sayesinde yolcuları sürekli büyüledi.

 

Emirates'in gelişmekte olan uçak içi deneyimi, havayolunun 2 milyar dolar değerindeki modernizasyon programının bir parçası olarak 120 uçağı yenilemeye yönelik son projesinde açıkça görülmekte. Şimdiye kadar yedi uçak tamamen yenilendi ve 17 uçağın daha yaz sonuna kadar tamamlanması planlanıyor. Tamamen yenilenen A380, ana güvertedeki 56 Premium Economy sınıfı koltuk, halı ve duvar panellerindeki yeni renk paletleri dahil olmak üzere tüm kabinlerde havayolunun en yeni ürünlerini ve iç mekanlarını içeriyor. Üst güvertede, First ve Business Class koltuklar, Emirates'in "ezber bozan" ürününe benzer şekilde, Emirates'in en son krem ​​rengi deri döşemesine ve daha açık tonlu ahşap kaplamaya sahip. Emirates'in imzası niteliğindeki ghaf ağacı motifi, First Class Duş Spa'sındaki el yapımı paneller de dahil olmak üzere kabinlerin tamamında yer alıyor.

 

Emirates'in First Class deneyimi, her zaman mükemmellik için bir ölçüt oluştururken gökyüzündeki en sıra dışı deneyimlerden birini sunuyor. Havayolu, "ayrıcalıklı yemek servisinin" bir parçası olarak, yalnızca Emirates uçuşlarında sunulan nostaljik Dom Perignon şampanyasıyla birlikte yolculara limitsiz havyar sunan en son mutfak girişimiyle bu deneyimi başka bir düzeye taşıdı. Emirates ayrıca First Class yolcuları için ıstakoz rulo, wagyu sürgü, edamame ve tuzlu patlamış mısır gibi klasik sinema atıştırmalıklarını yeniden yorumlayarak kendi dokunuşunu kattı.

 

Emirates, Airbus A380 ve Boeing 777'lerden oluşan 200'ün üzerinde tamamı geniş gövdeli uçaktan oluşan modern bir filoya sahiptir. Havayolunun kapsamlı uçuş ağı, yolculara altı kıtada 140'tan fazla uçuş noktasına seyahat seçenekleri sunuyor.

 

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777 - 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 21 sefer gerçekleştiriyor.

img

Aykut Tekcan

Marka, ürün ve hizmet odaklı tanıtım haberleri ve video tanıtımları

Yorumlar

img
Site Logo

Sağlık, siyaset ve ticaret haberlerinin yanı sıra marka, ürün veya hizmet odaklı tanıtım haberleri ve video tanıtımları

İletişim Bilgileri

Eskihisar Mah. 9510 Sokak F blok kat:1 No:2 Manavgat / ANTALYA

info@jenerikmedya.com 0538 483 42 10