DEVA Partisi heyeti, 9 ve 10 Aralık’ta Antalya’da

DEVA Partisi heyeti, 9 ve 10 Aralık’ta Antalya’da

DEVA Partisi heyeti, 9 ve 10 Aralık’ta Antalya’ya geliyor… Heyet, vatandaşlarla bir araya geldikten sonra sivil toplum kuruluşlarıyla temaslarda bulunarak sorun ve beklentileri dinleyecek.

 

7 Genel Başkan Yardımcısı Görevlendirildi

DEVA Partisi Genel Merkezi, Antalya ziyareti için partinin genel başkan yardımcıları Cem Avşar, Medeni Yılmaz, Mehmet Emin Ekmen, Mustafa Uçak, Helün Fırat, Ramiz Ongun ve Selma Aliye Kavaf’ı görevlendirdi.

 

Heyette ayrıca partinin önde gelen isimlerinden Bahar Ekşi, Bayram Yıldız, Dilek Yüksel, Duygu Aydın Diri, Fırat Fesih Kaya, Hasan Kaplan, İlker Çelik, Kadriye Esra Aygün, Mahfuz Güler, Mehmet Emin Özcan, Muhammed İkbal Seyda, Mustafa Satıcı, Ömer Rıfat Gencal, Rojhat Ölmez, Salih Efe ve Yusuf Türkmen yer alıyor.

 

Babacan’ın Ziyaretleri Devam Ediyor

DEVA Partisi Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Emin Ekmen, parti çalışmalarının üç ayrı koldan kesintisiz sürdüğünü söyledi.

Ekmen, “Genel Başkanımız Ali Babacan’ın ziyaretleri devam ediyor. Genel merkez yetkilileri düzenli olarak illerde saha çalışmalarına katılıyor. İl ve ilçe teşkilatlarımız da haftalık düzenli programlarla seçmene ulaşıyor” bilgisini paylaştı.

img

Aykut Tekcan

Marka, ürün ve hizmet odaklı tanıtım haberleri ve video tanıtımları

Yorumlar

img
Site Logo

Sağlık, siyaset ve ticaret haberlerinin yanı sıra marka, ürün veya hizmet odaklı tanıtım haberleri ve video tanıtımları

İletişim Bilgileri

Eskihisar Mah. 9510 Sokak F blok kat:1 No:2 Manavgat / ANTALYA

info@jenerikmedya.com 0538 483 42 10