BAŞKAN HÜSEYİN ERGEN “MANAVGAT’IN MENFAATLERİ ETRAFINDA BİRLEŞMELİYİZ”

BAŞKAN HÜSEYİN ERGEN “MANAVGAT’IN MENFAATLERİ ETRAFINDA BİRLEŞMELİYİZ”

İYİ Parti Manavgat İlçe Başkanı Hüseyin Ergen Legend Cafe de Manavgat basını ile bir sabah kahvaltısında bir araya geldi. İYİ Parti Manavgat ilçe yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu kahvaltı programında başkan Ergen Manavgat’ın güncel sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 

İYİ Parti Manavgat ilçe Başkanı Hüseyin Ergen 27- Kasımda gerçekleştirilen ikinci olağan kongrenin hemen ardından Manavgat basını ile Aşağı hisar mahallesindeki Legend Cafe de bir sabah kahvaltısında buluştu. Bazı yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı kahvaltı programında Başkan Hüseyin Ergen Manavgatlı gazetecilerle gündeme dair sorunlarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Kahvaltı Programına Manavgat basınından Akdeniz Haber gazetesi imtiyaz sahibi Avni Gelendost, Manavgat’ın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Yılmaz, İHA temsilcisi Arif Kaplan, DHA temsilcisi Mithat Abakan, Haberci 07 haber sitesi, Manavgat Radyo ve Side FM kuruluşlarının sahibi Sedat Manav, Antalya Daily News haber kanalı Mustafa Karabıyık, Manavgat Yankı gazetesi imtiyaz sahibi Nalan Akpınaroğlu, Antalya Köprü Gazetesi haber sitesi imtiyaz sahibi Sırrı Özkan katıldılar. Yaklaşık iki saat süren kahvaltı programında İyi Parti Manavgat ilçe Başkanı Hüseyin Ergen kısa bir konuşma yaptı. 

Başkan Ergen konuşmasında “  İYİ Parti olarak düzenlediğimiz kahvaltı programımıza katılımınızdan dolayı teşekkür ederim. Hepiniz hoş geldiniz. Sizlerinde bildiği gibi 27- Kasımda ikinci olağan kongremizi yaptık. Bizlere güvenerek yeniden görev veren İYİ Parti delegasyonuna bir kez daha sizlerin aracılığı ile teşekkür etmek istiyorum. Kongre aşamasındaki yoğun çalışma temposundan dolayı bir araya gelemedik. Ama bundan sonra çok sık bir araya gelerek açıklamalarda bulunarak veya karşılıklı görüş alışverişi yaparak gündeme dair sorunları birlikte değerlendireceğiz. Saygıdeğer genel başkanımız Meral Akşener’in belirlediği siyasi çizgi üzerinde yürüyerek durmadan, dinlenmeden şehrimize ve ülkemize hizmet edeceğiz. Siyaset tarihimizin en hızlı büyüyen partisi durumundayız. İYİ Parti Manavgat ilçe teşkilatı olarak her platformda Manavgat’ın sorunlarını tespit edip ilgili makamlara iletiyoruz. Herkes aynı görüşte olmak zorunda değil ama Manavgat’ın menfaatleri konusunda ortak hareket edebilmeliyiz. İYİ Parti olarak Manavgat’ın sorunlarının çözümü için herkesle görüşmeye hazırız.  Saygı değer genel başkanımız Meral Akşener Hanımefendi çözüm odaklı bir siyaset anlayışını benimsemiştir. Genel başkanımızın ortaya koyduğu çözüm odaklı siyaset çizgisi bizimde takip edeceğimiz siyasi çizgidir. Bu nedenle Manavgat basının vereceği fikirleri önemsiyoruz. Az öncede bahsettiğim gibi bundan sonra daha çok bir araya gelerek kent’in sorunlarına birlikte çözüm önerileri geliştireceğiz. Bizleri kırmayarak kahvaltı programımıza katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum. Ayağınıza sağlık” dedi.

img

Aykut Tekcan

Marka, ürün ve hizmet odaklı tanıtım haberleri ve video tanıtımları

Yorumlar

img
Site Logo

Sağlık, siyaset ve ticaret haberlerinin yanı sıra marka, ürün veya hizmet odaklı tanıtım haberleri ve video tanıtımları

İletişim Bilgileri

Eskihisar Mah. 9510 Sokak F blok kat:1 No:2 Manavgat / ANTALYA

info@jenerikmedya.com 0538 483 42 10